HQokna - PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE ČESKÉ VÝROBY

ZPĚT

VCHODOVÉ DVEŘE

 

Vchodové dveře

Vchodové plastové dveře zajistí vašemu domovu nejen bezpečí, ale také kvalitnější izolaci a v neposlední řadě rovněž lepší estetický dojem. Můžete si vybrat ze široké nabídky plastových dveří, nabízíme mnoho různých typů výplní, barev a designůOblíbeným stylem prosklení jsou pravoúhlé tvary, podlouhlé pruhy přes celé dveře nebo oblé tvary v podobě oblouků. 

Dveře s rámy ze systému GEALAN jsou díky masivnímu provedení křídla a svařované výztuže velmi stabilní a odolné proti každodennímu namáhání. Díky promyšleným bezpečnostním prvkům, kování a zamykání v několika bodech jsou odolné proti násilnému vniknutí.
 
Plastové dveře jsou nenáročné na údržbu, protože mají lehce omyvatelný povrch. Důležitý je však i dokonalý vzhled vstupních plastových dveří, neboť spolu s dalšími prvky vytvářejí image a styl celého domu.
 
 
Plastové vchodové dveře mají také výborné tepelně-izolační vlastnosti, dle profilu a tloušťky použité výplně je tepelný prostup Ud od 0,81 do 1,3 W/m2KVysoké izolační a akustické izolační hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. 
 

Nabízíme širokou škálu provedení plastových dveří od příčkových dveří až po ozdobné výplně od největšího dodavatele Perito.

 
Výběr kvalitního kování na vchodové dveře pomůže jak bezpečnosti, tak i dlouhé životnosti a bezproblémového chodu dveří. Našim zákazníkům nabízíme již v základu kování na dveře, kdy při zavření jsou okamžitě vysunuty 3 střelkySamozřejmostí je kvalitní povrchová úprava použitého kování, které prodlužuje jeho životnost. V neposlední řadě je třeba zmínit, že bezpečnostní kování u vchodových dveří je vyžadováno pojišťovnami při uzavírání pojistných smluv k ochraně majetku.
 
 
 
Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm.
Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí, mají výztuhu vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuhu otvoru cylindrické vložky proti zlomení. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.
 
 
Trubková madla jsou nejčastější variantou dveřních madel. Základní materiálové provedení všech typů této řady je nerezová ocel (surová, nylonovaná). U vybraných typů lze rovněž nerezovou ocel upravit pískováním nebo kartáčováním.
 
 
Pro bezpečné uložení Vaší poštovní korespondence se vyplatí namontovat do vchodových dveří vhoz na dopisy. Barevná nabídka je bílá, stříbrná nebo zlatá barva. Pro vchodové dveře nabízíme také montáž kukátka.
 
Vysoké Mýto
poptavky@hqokna.cz
+420 606 364 534
Polička
policka@hqokna.cz
+420 777 421 729
Sídlo firmy:
566 01 Javorník 1
IČ: 701 44 281
© HQokna