HQokna - PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE ČESKÉ VÝROBY

ZPĚT

PLASTOVÁ OKNA

!!! Pozor novinka !!!
 
Nyní lze zakoupit okna bez montáže
za velkoobchodní ceny.
Velkoobchodní ceny platí i pro soukromé osoby.

 

Specializujeme se na dodávku a montáž plastových oken, dveří, stínící techniky pro rodinné a bytové domy i průmyslové objekty.

 

Zákazníkům přinášíme kvalitní český výrobek, který je vyroben za použití moderních 6-ti komorových profilových systémů GEALAN. 

Německé profily GEALAN umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova. 

Bezpečnost zajištuje kvalitní kování od rakouské společnosti Maco, která je jedním z předních výrobců okenní a dveřní techniky, automatických vstupních systémů a systémů řízení budov.

 
 

Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější. Myslíme na Vás už při výrobě, a proto jsou naše okna vyráběna na nejpokrokovějších strojích značky ELUMATEC. Výrobní postupy jsou prověřeny standardem ISO 9001:2001.

Našim zákazníkům poskytujeme poradenství při výběru oken i dveří, ale také při získávání dotace Nová zelená úsporám. Koupí oken péče o naše klienty nekončí. Součástí služeb je kompletní odborná montáž vyškolenými pracovníky. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Ke každému kvalitnímu oknu patří také doplňky pro komfortní bydlení. Nabízíme širokou paletu žaluzií, parapetů, sítí proti hmyzu či látkových rolet.

Plastová okna a dveře od nás jsou zárukou špičkové kvality a nejnižší ceny na trhu.

Plastová okna a dveře od naší společnosti jsou vhodná pro všechny typy domů a budov. Využijte našich bohatých zkušenosti a vyberte si okna právě pro ten Váš.

 

Vysoké Mýto
poptavky@hqokna.cz
+420 606 364 534
Polička
policka@hqokna.cz
+420 777 421 729
Sídlo firmy:
566 01 Javorník 1
IČ: 701 44 281
© HQokna