HQokna - High Quality Czech Windows

kalkulace zdarma
AKTUÁLNĚ
facebook
KONTAKT

Vysoké Mýto

poptavky@hqokna.cz

+420 606 364 534

 

Polička

policka@hqokna.cz

+420 777 421 729

 

Materiály

Okenní kování Maco

 

Moderní kování Maco od předního evropského výrobce z Rakouska s více jak 100-letou tradycí výroby kování. V tomto kování jsou použité speciální čepy, které ovlivňuje hladkou a presnou činnost kování.
Všechna okna jsou standardně vybavena dvěma bezpečnostními čepy, které fungují na principu západky.
Tyto kameny jsou vždy přišroubovány do ocelové výstuže profilu. Na rozdíl od mnohých bežných kamenů, které bývají často přišroubovány pouze do plastového profilu okna. Díky speciálním válečkům se kování vyznačuje vysokou plynulostí a možnosťí regulovat přítlak a tím dáva oknúm velkou těsnost.
Nepochybnou předností jsou i praktické části kování v základním provedení. Blokování přibouchnutí ventilačky v důsledku průvanu praktická mikroventilace nebo blokovaní nesprávné polohy kličky, která je důležitá pro bezpečnou manipulaci.
Německé profilové systémy Gealan

Firma GEALAN vyvinula koncepci IQ před zhruba 8 lety se sloganem „Okenní systémy IQ – inteligence v systému, kvalita v detailu”. V mezidobí se pečeť kvality „Okenní systémy IQ“ ujala v branži jako značka kvality. Firma GEALAN Fenster-Systeme prokázala svou výkonnost inteligentními řešeními problémů, jako jsou barevné akrylkolorové profily, automatický systém větrání GECCO a inovativní systémy profilů.
Systémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří a rolet. Ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.

Vícekomorové okenní profily se z hlediska tepelné izolace v praxi osvědčují promyšlenou konstrukcí kde každá komora navíc zabraňuje nežádoucím tepelným ztrátám.

Ocelová výztuha s protikorozní úpravou, která zaručuje stabilitu profilu a bezvadnou funkčnost okna, je standardně vkládána do všech profilů, rámů i křídel již od minimálních rozměrů oken. Síla ocelové výztuhy se pohybuje v závislosti na velikosti okna a jeho statickém namáhání od 1,5 mm do 2,0 mm.

 

 

© HQokna